Był salon z jadalnią, teraz czas na kuchnię. Jest ona  następną częścią mojego projektu domu nad morzem. Urządzając pomieszczenie skupiłam się na tym, żeby było one spójne z resztą domu oraz funkcjonalne i do tego dobrze wyglądało W projekcie tego pomieszczenia ważną rolę stanowi biel, znajduje się ona na meblach, płytkach podłogowych oraz miejscami pojawia się na fototapecie.

Także urządzając kuchnie pomyślałam o nowoczesnym wyglądzie. To uzyskałam przede wszystkim za pomocą mebli na wysoki połysk oraz krzeseł, które mają oryginalny kształt i są zrobione z plastiku i metalu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze blat, który jest przymocowany do ściany. Pełni on rolę stołu, kiedy chcemy zjeść szybko posiłek.

W kuchni dominuje biel, ale gdyby nie dodatki była by ona nudna i niezauważalna. Dlatego użyłam jeszcze trzech kolorów, aby przełamać i podkreślić biel. Blat kuchenny oraz krzesło są granatowe, to mocny akcent w tym projekcie. Drugim kolorem jest jasny odcień zieleni, znajduje się on na fototapecie w formie limonek oraz na lampie. Trzeci kolor to szary, pomalowałam nim dwie ściany także pojawia się on na sprzętach elektrycznych (tylko w formie metalu).

Dużym atutem tej kuchni jest okno, które jest spore i oświetla bardzo dobrze to pomieszczenie. Tą kuchnie określiłabym jako nowoczesną z nutką elegancji.

A Wam jak się podoba ten projekt?