Wyglądając przez okno, jadąc samochodem lub spacerując możemy dostrzec ile tak naprawdę jesień ma w sobie kolorów i jak bardzo jest dekoracyjna. Największy wpływ mają na to liście, które mienią się w różnych odcieniach i każdy z nich jest inny. Skoro są tak piękne to czemu nie zainspirować się nimi lub po prostu ozdobić nimi mieszkania.

18

Ozdoba sama w sobie

Nie trzeba wiele kombinować, aby liście stały się ozdobą. Wystarczy stworzyć z nich ciekawą kompozycję barwną i wstawić je do wazonu. Również można je zasuszyć i też stworzyć z nich bukiet. To jest chyba najbardziej banalny ze sposobów, ale i tak efektowny i zawsze nadaję wnętrzu trochę odmiennego wyglądu. Wielkim plusem jest również to, że nie tracąc dużo czasu możemy ozdobić dom.

Inny sposób na liście

Jak już wcześniej wspomniałam liście można zasuszyć i jest wiele wariantów co można dalej z nimi zrobić. Jednym z pomysłów jest w włożenie ich w ramki, ale niekoniecznie w naturalnym wydaniu, wcześniej można je także pomalować.

Również ciekawym pomysłem jest zrobienie z liści „pieczątek”, dzięki którym możemy stworzyć własny plakat. Na pewno będzie on oryginalny i będzie uniwersalną dekoracją.

Inspirowane kolorami

Kształt liści jest interesujący, ale ich barwa przyciąga największą uwagę. Patrząc na nie można zaobserwować niesamowitą liczbę kolorów, które nazwane są mianem kolorów jesieni. W mieszkaniu można je „przemycić” wieszając plakaty, na które patrząc dostrzegamy jak piękna jest jesień. Pomimo, że okres ten jest kojarzony jako smutna pora roku to jednak jej barwy mają w sobie niesamowicie wiele energii.

Zapraszam do odwiedzania fanpaga :)