Nawiązując do dzisiejszej daty, temat iście Walentynkowy :) Czy motyw serca na ścianie jest kiczowaty? Jedni uważają, że tak, a inni że nie. Ja natomiast twierdzę, że jeżeli mamy ciekawy pomysł na zastosowanie pewnych rzeczy we wnętrzu to nigdy nie stanie się to tandetne. Odejście od standardu jest czasami bardzo dobrym rozwiązaniem. Mogę iść o zakład, że czytając słowo „serce” wyobrażacie sobie je jako duże, proporcjonalne i przede wszystkim czerwone (jeżeli nie jesteście lekarzami :) ), też to samo nasuwa mi się na myśl.

5add59888dfcf9b8310637f518a3c3e1

Kilka pomysłów na niebanalne serca

Największy problem polega na tym, że trzeba wysilić trochę swoją wyobraźnie, aby wymyślić jakieś nietypowe serce. Moim zdaniem bardzo ciekawym pomysłem jest ułożenie serca ze zdjęć, ponieważ to jest coś naszego i sprawia, że ta dekoracja nadaje osobowości domu. Jeżeli jednak nie chcemy tak osobistych rzeczy wieszać na ścianie to warto stworzyć serce, które będzie pasowało do naszego wnętrza i nie będzie czerwone. Może to być na przykład serce z napisów, którymi kierujemy się w życiu.

Jeszcze jedna zaleta

Najfajniejsze jest to, że taki pomysł niewiele kosztuje, stworzenie takiego serca wymaga od nas bardziej pracy umysłowej niż dużego budżetu. Czasami wystarczy kupić małe wiaderko farby, czasami kilka ramek do zdjęć, klej albo tylko kolorowy papier, to wszystko zależy od naszego pomysłu.

Jeżeli podoba Ci się mój blog to zapraszam również na fanpage :)