Wybierając się do sklepu z artykułami do wyposażenia wnętrza stoimy przed nie lada wyzwaniem, ponieważ jest bardzo dużo produktów a trudno nam znaleźć to czego potrzebujemy. Często jest dużo rzeczy wymyślnych, a bardzo często szukamy czegoś zwykłego. I właśnie dlatego chcę pokazać przedmiot, który „wpadł” mi w oko. Jakiś już czas temu spodobała mi się lampa, która idealnie nadaje się do każdego wnętrza i jest prosta w swojej formie.

614e561ee5d15900e140196b0ed4383d

Kilka słów na temat lampy

Lampa Fly jest w kształcie niepełnej kuli, gromadzącej w sobie światło i mieniącej się jak bańka mydlana, jest to projekt przygotowany przez Ferruccio Laviani dla marki Kartell. Wyjątkowe kolory charakteryzujące tę lampę, w połączeniu z przeźroczystością materiału pozwalają rozświetlić wnętrza całą gamą barw. Jak sami możecie zauważyć jest to lampa, która jest prosta, a zaraz niezwykła.

 

Inne zalety lampy Fly

Ta lampa pasuje do każdego wnętrza w domu. Jednak moim zdaniem najlepiej nadaje się do jadalni, kuchni czy pokoju dziecięcego. Jak wiadomo do tego ostatniego pomieszczenia najczęściej szukamy kolorowych i prostych rzeczy i taka lampka ze względu na dostępność w różnych barwach bardzo dobrze się tutaj sprawdzi.

Już jak wspomniałam o zaletach to powinnam wspomnieć też o wadach, niestety ubolewam nad ceną tej lampki, która jest dosyć wysoka i pomimo, że lampa jest piękna w swojej prostocie to jednak jej koszt jest o wiele zawyżony.

 

Lubisz mój blog? Zajrzyj również na fanpage, tam też znajdziesz dużo ciekawych inspiracji :)