Wystój wnętrza zależy przede wszystkim od tego co lubimy, w jakich kolorach, wzorach czujemy się dobrze. Motyw kwiatowy coraz częściej pojawia się w mieszkaniach, można powiedzieć, że wraca do łask. Moim zdaniem bardzo ciekawie prezentuje się on w sypialni.

2

Sypialnia jest to pomieszczenie gdzie powinniśmy czuć, że odpoczywamy. Najczęściej jest ona przytulna, spokojna, stonowana. Akcent kwiatowy ożywi i ozdobi to wnętrze, a przy okazji nie zrujnuje harmonii. Taki motyw jest zwraca dosyć mocną uwagę, dlatego najlepiej zastosować go tylko w jednym miejscu. Wydaje mi się, że sama pościel w taki wzór nada atrakcyjności sypialni. Również ciekawym pomysłem jest wstawianie do sypialni małych bukiecików bądź jakiś kwiatów ozdobnych, które stanowią ciekawą dekorację.

Motyw kwiatowy dla niektórych kojarzy się z romantyczną aranżacją, a tak wcale nie jest. Dlatego aranżacja sypialni z jego wykorzystaniem nie jest tylko i włącznie przeznaczona dla kobiet. Wydaje mi się, że mężczyzna również odnajdzie się w takiej sypialni. Oczywiście nie może być ona zbyt różowa, ani przesłodzona.

Ważne, żeby w sypialni czuć się dobrze, bo gdzie jak nie w sypialni jesteśmy w stanie najlepiej odpocząć i zregenerować swoje wszystkie siły. Ciekawych rzeczy na temat spania można dowiedzieć się na blogu ABC Sypialni, a także znaleźć różne rzeczy do wyposażenia tego najbardziej przytulnego oraz spokojnego pomieszczania w naszych domach.