Ostatnio zauważyłam, że kiedy przychodzą jesienne dni to zaopatrujemy nasze domy w świeczki. Jako zwolenniczka takiej dekoracji zaczęłam się zastanawiać jak można w ciekawy sposób je wyeksponować i stworzyć fajny efekt, oczywiście pomijając świeczniki.

1

Minimalistyczna ozdoba

Dobrym rozwiązaniem na to jest szklane sześcienne „pudełko”, które jest proste i samo w sobie jest dekoracją. Co jak co, ale materiał, z którego jest zrobiony kubik powoduje, że bez zapalania świeczek już mamy świetny efekt. Świeczki same w sobie są ładne, kolorowe i przyciągają naszą uwagę, a to „pudełko” tylko je wyeksponuje w nocy jak i w dzień. W dodatku jak tylko zapalimy świeczki mamy podwójny efekt, który nadaje magii wnętrzu.

Nie tylko na świeczki

Takie szklane „pudełko” można wykorzystać nie tylko na trzymanie w nich świeczek, można do niego wkładać to co jest naszym zdaniem warte podkreślenia i uważamy, że będzie to dobrą ozdobą do naszego wnętrza. Ciekawie będą wyglądać kolorowe rzeczy umieszczone w tym kubiku. Dużo zależy od naszej wyobraźni i fantazji co włożymy do tego naszego „pudełka”.

Zapraszam do odwiedzania fanpaga :)