Chciałbym we wpisach z tej serii co tydzień zaprezentować Ci różne elektroniczne gadżety o ciekawym designie, które będą wyglądać świetnie we wnętrzu, a korzystanie z nich stanie się przyjemnością. Nie chcę skupiać się na rzeczach wyłącznie bardzo drogich, postaram się aby prezentowane produkty były zróżnicowane cenowo. Nie zabraknie również bardzo nietuzinkowych gadżetów.

W tym konkretnym wpisie chciałbym zwrócić Twoją uwagę na ciekawą elektronikę do domowego biura. W tego typu wnętrzach dominują produkty z logiem nadgryzionego jabłka, jednak nie nim chcę dzisiaj poświęcić swój wpis. Chciałbym skupić się na gadżetach równie eleganckich i przemyślanych, a zarazem tańszym i czasami o znacznie lepszych parametrach.

Dell U2414

2U2414H_lfp_05030rf90_dual_kopia

Jest to bardzo prosta konstrukcja, co powoduje, że monitor przez bardzo długi czas będzie wyglądał bardzo nowocześnie. Cienkie ramki wokół matrycy dają niesamowity efekt, który jest jeszcze lepiej widoczny gdy postawimy kilka takich monitorów obok siebie. Bardzo ciekawa propozycja dla początkujących grafików komputerowych i fotografów. Monitor ten również świetnie nadaje się do zastosowań biurowych oraz domowych. Oferuje doskonały obraz dzięki zastosowaniu matrycy IPS. Podświetlanie LED zapewnia bardzo niski pobór prądu.

Samsung U28D590D

samsung_4K_display_1

Bardzo minimalistyczny monitor, który oferuje niebanalny i bardzo nowoczesny design. Jest to na pewno jeden z najciekawszych produktów tego producenta. Pasuje na pewno do dosyć zimnych wnętrz. Monitor ten oferuje rozdzielczość czterokrotnie większą niż normalny monitor Full HD, dlatego świetnie nadaje się dla osób potrzebujących bardzo dużej przestrzeni roboczej.

Bowers & Wilkins MM-1

MM-1_Beauty_Laptop_Remote

W tych głośnikach łączy się niesamowity design i technologie z najwyższej półki. Głośniki są bardzo minimalistyczne, będą świetnym uzupełnieniem do pięknego Macbooka lub chociażby monitorów, które zaprezentowałem wyżej. Sprzęt ten nada naszemu wnętrzu ekstrawagancji i zapewni nam niesamowite doznania dźwiękowe.

Sony Vaio Pro 13

Pro_13_Black_Touch_03_front-right_startscreen_kopia

Bardzo dobrze zaprojektowany produkt. Wykonany z materiałów, które wykorzystuje się do budowy supersamochodów lub samolotów. W sam raz dla pani architekt do torebki. Oferuje najwyższą możliwą wydajność wśród urządzeń tej klasy. Sprawdzi się również w terenie, dzięki bardzo pojemnej baterii.

HP Deskjet Ink Advantage 5525

HP Deskjet Ink Advantage 5525

Urządzenie o bardzo prostym designie, zarazem bardzo ładne. Nie znajdziemy tutaj niczego zaskakującego, jednak nie udało mi się znaleźć ładniejszej drukarki. Posiada łączność bezprzewodową więc możesz ją ustawić w dowolnym miejscu. Jakość wydruków stoi na bardzo wysokim poziomie. Urządzenie jest również tanie w eksploatacji.

 

FFL_Zubehoer_Cablox_Mood1

Pamiętajmy, im więcej urządzeń elektronicznych, tym więcej kabli. Chciałbym wam zaprezentować designerski gadżet do mocowania kabli pod lub za biurkiem. Nazywa się Cablox. Aż dziwię się, że ten projekt nie zdobył większego rozgłosu, jest po prostu świetny.

 

Miłego Dnia!

Michał, MaGeek