Mam na imię Paulina. Jestem studentką III roku architektury wnętrz. Interesuje się aranżacją i wystrojem wnętrz, z tym także wiążę swoją przyszłość.

Oprócz tego uwielbiam sztukę. Zdobywanie wiedzy w tej tematyce sprawia mi ogromną przyjemność. Zapewne każdy pomyśli, że jest to tylko i wyłącznie architektura, ale tak na prawdę lubię wszystkie dziedziny sztuki. Jeżeli chodzi o malarstwo to fascynuje mnie chyba najbardziej impresjonizm. I właśnie moim ulubionym malarzem jest Edgar Degas – ten od „tancerek”. To dzięki jego obrazom zainteresowałam się sztuką. Również jestem wielką miłośniczką polskich malarzy, mam tutaj na myśli, Leona Wyczółkowskiego, Władysława Podkowińskiego, Jacka Malczewskiego, Juliana Fałata oraz Aleksandra Gierymskiego. Sprawia mi ogromną radość kiedy mogę zobaczyć obrazy tych artystów.

Założyłam tego bloga, aby móc podzielić się moim zdaniem na temat aranżacji wnętrz,  pokazywać obecne trendy oraz przedstawiać ich dobre i złe strony, pokazać na czym polega urządzanie wnętrz oraz od czasu do czasu zaprezentować swój projekt. Dzięki tym projektom uczę się tego czym mam w przyszłości zajmować zawodowo oraz dzięki Wam mogę poznać opinię na ich temat i poprawiać wszystkie swoje błędy przy następnych aranżacjach.

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania możesz napisać :)

designbycolorspl@gmail.com lub za pomocą formularza na stronie kontakt.