Nie trudno zauważyć, że przedmioty, które posiadamy w domu coraz częściej mają więcej niż tylko jedną funkcję. To nie tyczy się tylko dużych przedmiotów, ale także tych małych. Jedną z takich rzeczy, którą znajdziemy zapewne w każdym mieszkaniu jest wazon, jakby nie patrzeć służy on przede wszystkich do wstawiania kwiatów, ale także używamy go pustego jako dekoracji, ale nie o nim będzie tutaj mowa.

234495b9f69e68476976b2af0d4b4bde

Dekoracja czy mebel?

Przedmiot, o który się tutaj rozchodzi jak tak dłużej na niego patrzę to nie wiem do której kategorii mogłabym go przypisać. Z jednej strony ewidentnie widać, że jest to po prostu mebel, niby mały, trochę inny niż taki jaki mamy w wyobraźni używając tego słowa, ale jednak. Natomiast z drugiej strony to po prostu ozdoba. Czy nie przypomina on obrazka zawieszonego na ścianie, który jest raczej daleki od realizmu? W dodatku jego kształt nie jest taki zupełnie banalny. Jest coś co nie pozwala jednoznacznie przypisać tego przedmiotu do żadnej kategorii.

ce51cc31b08d804cbbea43cf205e9ece

Ale…?

Jest to bardzo ciekawy przedmiot, który dodaje uroku mieszkaniu. Taki mini regał, a zarazem bardzo minimalistyczna dekoracja. Jest to funkcjonalna ozdoba, która przez swoją prostotę jest interesująca oraz ładna. Dużym plusem jest to, że okrągły kształt przełamuje dużą ilość prostokątnych kształtów, które mamy w mieszkaniu.

Podoba Ci się mój blog? Zajrzyj również na FANPAGE, na nim znajdziesz dużo ciekawych inspiracji :)