Wszystko co nas otacza, chociaż w niewielkiej części, jest inspirowane naturą na przykład barwy, kształty. W każdym mieszkaniu na pewno znajdzie się wiele rzeczy, które mają coś wspólnego z przyrodą. Szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy stawiamy na prostotę i ekologię.

Jedną z takich rzeczy są półki w kształcie plastra miodu. Niby nic wymyślnego, a jednak są one nie raz bardzo dobrym rozwiązaniem przy aranżacji pomieszczeń.

26

Kilka słów o zaletach

Jak dla mnie takie półki mają wiele zalet, ponieważ są one proste, ale potrafią zmienić wygląd wnętrza. Taka półka pozwala nam na udekorowanie pustej ściany i zarazem uzyskanie miejsca na postawienie czegoś. Jest ona uniwersalna, nadaje się ona do każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Łączy ona dwie cechy jest praktyczna i jest także ozdobą, szczególnie dla osób, które uwielbiają minimalizm. Dodatkowo ich ilość jak i ich układ jest dowolny.

I jeszcze jedno…

Idealnie sprawdzają się w pokojach dla dzieci. Mogą być one różnokolorowe, a jak wiadomo to jest bardzo istotne przy projektowaniu tych pomieszczeń. Do tego można na nich umieścić zarówno zabawki jak i książki i inne rzeczy. Jak już wcześniej wspominałam ich kształt jest uniwersalny i w raz jak dziecko rośnie będą dobrze wyglądały w pokoju, ewentualnie można tylko zmienić ich kolor.

Zapraszam do odwiedzania fanpagu  :)